Audio / Video | Testen
Sennheiser Adidas PMX 680 Sports phones review

Oortjes waarmee je kunt sporten

Sennheiser PMX 680 Sports koptelefoon

Sennheiser PMX 680 Sports koptelefoon

We hebben de luistertest buiten tijdens een fikse wandeling en occasioneel loopwerk uitgevoerd met een Appel iPod, een Samsung smartphone en de Adidas micoach PACER. De doppen laten omgevingsgeluid door, wat sowieso veiliger is, want je hoort verkeer aankomen. Tegelijk is het geluid goed te verstaan en prefect regelbaar met de volumeknop op de verlengkoord. In een stille omgeving valt wel op dat het geluid iets doffer en minder natuurlijk klinkt dan bij de eerder geteste CX 280 High Performance oortjes. Maar het hoge draagcomfort compenseert dit ruimschoots.

Conclusie
De Sennheiser / Adidas PMX 680 Sports oortjes zitten erg comfortabel, ook tijdens het sporten. De geluidskwaliteit is ruim voldoende. Het feit dat ze water- en zweetbestendig zijn is ook een pluspunt. De prijs is wel aan de stevige kant. Deze sportoortjes kosten 55 euro, al hebben we ze op het internet gezien voor iets minder dan 40 euro.

(84/100)

Adviesprijs
€ 55. Her en der op het internet te vinden voor minder dan 40 euro.
Photo of Sennheiser
Sennheiser
Add to Address Book Updated 140 dagen ago

Pagina's: 1 2 3


Verwante artikels:

Geef een reactie

  

  

  

Je kunt deze HTML tags gebruiken

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nieuwste artikels & tweets

DiskIdee Dossiers