Maar het kan nog duurder. Parrot Zikmu zijn stijlvolle draadloze stereoluidsprekers ontworpen door de Franse designer Philippe Starck met WiFi, Bluetooth en een iPod-dock. Kostprijs: bijna 1.300 euro.

Parrot Zikmu draadloze stereo luidsprekers
Het spreekt vanzelf dat dit soort high-end docks alleen maar nut heeft als je de muziek op je iPod of mp3-speler niet te sterk comprimeert. Anders zul je het verschil met de goedkopere docks beslist niet kunnen horen.

€293.00
€199.00


Herman, bedankt voor je aanvullingen.
Beste Jozef, ik heb met plezier je “Sound docks” artikeltje gelezen. Spijtig dat je niet praat over WADIA en ONKYO. Deze merken hebben een digitale DOC die de interne IPDpod DAC bypassed. Het geluid komt dus gewoon digitaal uit je Ipod. Sluit je je IPOD vervolgens op je HIFI systeem aan en heb je alles in Lossless gecomprimeerd dan speel je je muziek aan CD kwaliteit.
HErman Durieux