Internet / Diensten | Testen
Web browsers: review van twaalf bladeraars voor het internet

Web browsers: welke is de snelste?

DossiernavigatieMicrosoft Internet Explorer versie 8.0.7600
Dit artikel is deel 1 van 21 in het DiskIdee dossier Browsers

Hier is de snelheid wel van belang. Voor het lezen van een nogal statische pagina (zoals deze die je nu aan het lezen bent) speelt dat al bij al geen grote rol tenzij die hortende flash-reclamebanner je begint te storen. Speel je af en toe wel eens een online spelletje, dan pas wordt de keuze van de juiste browser erg belangrijk.

Het verschil tussen haperende of tegen elkaar knallende balletjes zie je zelfs zonder meten

Het verschil tussen haperende of tegen elkaar knallende balletjes zie je zelfs zonder meten

Onze meetmethode
Om de snelheid van de browsers te meten installeren we ze allemaal op eenzelfde computer: een Medion Akoya P7330 D (MD 8852) met Intel Core i5-750 processor, 4GB DDR2 SDRAM werkgeheugen en als grafische kaart een Nvidia GeForce GT240.

Pagina's: 1 2 3


Verwante artikels:

13 reacties op Web browsers: welke is de snelste?

  • 9
    VAN BELLE Jean Marc :

    Chrome is al zeer veel verbeterd en bleef bij mijn testen gisteren met meer dan 20 tot 50% voorsprong de snelste op FF tot IE. Maar voor bijv. banksoftware (KBC Online; BNP-ParisbasFortis; Belfius; ING) en voor elektronische documenten (BTW-aangiften, aangifte PB, vensoc/taxworkbox) heb je nog altijd IE nodig.

    Handige tool bij Chrome is dat je bij geschiedenis wissen van bijv. ‘alles van laatste uur’ ook alle invoegtoepassingen en flash add ons schrapt, dus dat het systeem waterdicht blijft, terwijl dit een martelzoektocht is in de andere browsers.

    Jean Marc, +JMVB

Geef een reactie

  

  

  

Je kunt deze HTML tags gebruiken

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nieuwste artikels & tweets

DiskIdee Dossiers



Other posts belonging to the Series: Browsers