Games / Multimedia | Testen
Amped 2 (Xbox)

Met vallen en opstaan

Niemand is dol op de onmenselijk lage temperaturen en schurende wind die de winter met zich meebrengt. Behalve die-hard snowboardfans, die merken daar waarschijnlijk niks van. Ben je nou van oorsprong een koukleum en is dat de reden dat je nooit op een snowboard hebt gestaan, dan is Amped 2 de oplossing. Kruip achter je Xbox, zet de verwarming aan en grijp er een fles Gluhwein bij (hik).
amped2_box
Eén van de allereerste snowboardgames voor de Xbox was Amped, ontwikkeld en uitgegeven door Microsoft zelf. Deze killer-application moest snowboardfans over de streep trekken en speciaal voor deze fantastische game een Xbox aanschaffen. Helaas bleek de gameplay verre van perfect en de besturing vaak onhandig. Grafisch had niemand echter iets te klagen. Een recent alternatief is het flitsende SSX3 waarbij het mogelijk is om honderden meters in de lucht te vliegen en bijna buitenaardse combo’s en trucs uit te voeren. Erg overdreven allemaal, totaal niet realistisch, maar wel leuk. Nu is Microsoft terug, en wel met Amped deel 2. Ook met deze titel doelt de bedenker van de Xbox weer op de nuchtere snowboarders.

Gameplay
Het spel begint met een videoclipachtige intro waarbij snowboarders heftig door de lucht vliegen en zo nu en dan hun zaakje breken (gniff). Eenmaal aangekomen bij het hoofdmenu is het verstandig om allereerst je eigen boarder te creëren. Hierdoor krijg je alle punten, extra’s en upgrades die je in het begin tijdens het oefenen binnenhaalt, gelijk op rekening van je karakter. Het is mogelijk om je eigen mannetje (of vrouwtje) te aan te passen, maar echt diep gaat dit niet. Vergeleken met recente EA games, waarbij je het hele lichaam tot in detail kon aanpassen, is Amped 2 erg beperkt. Meer dan het aanpassen van je uitrusting en haardracht is niet aan de orde. Een gemiste kans.


Hands in the air!!

Pagina's: 1 2 3 4


3 reacties op Met vallen en opstaan

Geef een reactie

  

  

  

Je kunt deze HTML tags gebruiken

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nieuwste artikels & tweets

DiskIdee Dossiers